Bedrijf
KAW
Type
Stageplek
Locatie
Rotterdam (NL)
Branche / Vakgebied
Architecture, Urbanism
Vereiste taal
Nederlands
Website
https://www.kaw.nl/

Omschrijving

Over KAW

Wij zijn KAW. Ontwerpers, onderzoekers en adviseurs met oog voor mens en samenleving. Met oog voor jou. Wij creëren kansen om onze leefomgeving toekomstbestendig te maken.

Team

Vanuit onze vestiging in Rotterdam werken wij aan een groot scala van prachtige opdrachten binnen en buiten de regio. Ons team bestaat uit ongeveer 20 medewerkers in de functies: architecten, ontwerpers, projectleiders, stagiaires en academiestudenten. In sommige projecten is er een nauwe samenwerking met het team in Groningen en Eindhoven.

Werkzaamheden

Als stagiair werk je mee in ons team, aan diverse plannen op zowel architectonisch als stedenbouwkundig gebied. Je werkzaamheden zullen bestaan uit het meewerken aan projecten en het uitvoeren van werkzaamheden tijdens alle fasen van een project. Door de multidisciplinaire benadering van KAW werk je veel samen met ontwerpers, projectarchitecten en projectmanagers. We garanderen een zeer leerzame stage waarin je mogelijkheden krijgt het vak écht te ontdekken en een belangrijke bijdrage te leveren aan de projecten.

Wij zoeken een enthousiaste student(e) die

  • zich wil ontwikkelen in het definiëren, ontwerpen, bouwen, onderhouden en aansturen van bouwkundige processen en/of producten;
  • kennis heeft van het tekenen met 3D-tekenprogrammatuur en adobe;
  • durft te vragen, open staat om te leren en beschikt over een hands on mentaliteit.

Wij bieden

  • een stagevergoeding van € 500,- per maand o.b.v. 40 uur per week;
  • iedere dag een gratis lunch!;
  • een enthousiasmerende werkomgeving;
  • begeleiding in het werk en bij je persoonlijke ontwikkeling;
  • leerzame en mooie projecten waar aan je mag werken;
  • ruimte voor afstudeer- of stage opdracht vanuit school.

Startdatum

September 2020 voor minimaal 3 tot 6 maanden

Standplaats

Pelgrimsstraat 1, Rotterdam

“Tijdens mijn stage bij KAW leer ik veel door de feedback die ik krijg op mijn werk en de vrijheid om met eigen oplossingen te komen. Hiernaast denk ik inhoudelijk mee met uiteenlopende projecten en mag ik bij overleg met opdrachtgevers zijn. Dit draagt bij aan een bijzonder leerzame tijd waarin ik erachter kom waarin ik mij in de komende jaren verder wil ontwikkelen.’’ - Michiel Ockers, huidige stagiair

Interesse?

Stuur dan je motivatiebrief, CV en eventueel portfolio naar personeelszaken@kaw.nl. Marjo of Lisa neemt dan contact met je op.