Hey potentiële mentoren,
Wat leuk dat jullie als mentorduo het podium van Bouwko’s Broadway willen betreden en de aankomende eerstejaars studenten kennis laten maken met bouwkunde! De SteeWee is van 15 t/m 17 augustus 2025. Dus pak je camera erbij, schraap je keel en betreed het podium! Beantwoord de vragen hieronder zodat wij meer te weten komen over de personen die wij in de spotlight kunnen zetten!
Hoe betreed je het podium?
- Maak een video van minimaal 1:31 (VO) minuten, en maximaal 2:59 minuten waarin jullie laten zien dat jullie de leukste mentoren zijn
- Upload jullie video op youtube en mail de link van jullie video naar steewee@stylos.nl met als onderwerp: “Mentoren Video 131 voornaam mentor 1 + voornaam mentor 2”
- Voor inspiratie kun je op youtube zoeken naar SteeOwee 2024 / SteeOwee 130 (of ouder)
- De deadline voor het insturen van de video en het inschrijfformulier hieronder zijn beide 14 mei 23:59
- Zorg dat je helemaal beschikbaar bent van 15 t/m 17 augustus én de mentorbriefing op 14 augustus!
Hoe zet je jouw sterren in de spotlight?
Het doel van mentor zijn is het laten kennismaken met de studie, de faculteit, Stylos en natuurlijk met elkaar! Jullie begeleiden de aankomende eerstejaars tijdens de spellen en zijn verantwoordelijk voor de betrokkenheid van al jullie mentorkinderen binnen jullie mentorgroep.
Voor vragen kunnen jullie mailen naar steewee@stylos.nl. Veel succes!
Liefs, SteeWee 131 🧡