Het Delftsch Bouwkundig Studenten Gezelschap "Stylos" kent een rijke geschiedenis. Deze gaat terug tot het jaar 1894 en dat betekent dat er inmiddels al veel besturen zijn gekomen en gegaan. Er zijn echter veel gegevens verloren gegaan tijdens de brand die de oude faculteit Bouwkunde in as heeft gelegd. Bent u, of kent u een oud-bestuurslid van Stylos? Schroom niet en neem contact met ons op!

Bestuur 123 ('16-'17)

Voorzitter - Coen de Vries
Secretaris - Pim Klaassen
Penningmeester - Bart Simkens
Commissaris Onderwijs Bachelor - Joep Bastiaans
Commissaris Onderwijs Master - Sandra Baggerman
Commissaris Extern - Menno Meijners
Commissaris Evenementen - Marianne Mentink


Bestuur 122 ('15-'16)

Voorzitter - Gert-Jan Troost
Secretaris - Maaike Dronkers
Penningmeester - Lize Oldenkamp
Commissaris Onderwijs Bachelor - Willie Vogel
Commissaris Onderwijs Master - Vita Teunissen
Commissaris Extern - Tom Hemmes
Commissaris Evenementen - Nathan Westerhuis


Bestuur 121 ('14-'15)

Voorzitter - Niels Franssen
Secretaris - Niels Boelens
Penningmeester - Nanette Lim
Commissaris Onderwijs Bachelor - Nico Schouten
Commissaris Onderwijs Master - Anne van der Meulen
Commissaris Extern - Veerle Alkemade
Commissaris Evenementen - Hanna Moonen


Bestuur 120 ('13-'14)

Voorzitter - Filip Pliakis
Secretaris - Roel Kosters
Penningmeester - Nikki de Boer
Commissaris Onderwijs Bachelor - Charlotte Ros
Commissaris Onderwijs Master - Nina Bohm
Commissaris Extern - Oukje van Merle
Commissaris Lustrum - Lisa Oosterwijk


Bestuur 119  ('12-'13)

Voorzitter - Pierre Mostert
Secretaris & Public Relations - Sebastiaan Huls
Penningmeester - Marissa van der Veer
Commissaris Onderwijs Bachelor - Margot Overvoorde
Commissaris Onderwijs Master - Ilse Galama
Commissaris Extern - Melanie van Laak


Bestuur 118  ('11-'12)

Voorzitter - Bob Witjes
Secretaris & Public Relations - Jan Maarten van Hemert
Penningmeester & Onderwijs - Benjo Zwarteveen
Commissaris Onderwijs - Bob Zwanink
Commissaris Evenementen & International Affairs - Joris van Dijk
Commissaris Folly & Acquisitie - Rosa Stapel


Bestuur 117  ('10-'11)

Voorzitter - Maarten van Zutphen
Secretaris - Jennyfer van Leeuwen
Penningmeester & Public Relations - Heini Wanders
Commissaris Onderwijs - Eva Gaaff
Commissaris Onderwijs - Quirijn Petersen
Commissaris Evenementen - Joris Hoogeboom
Commissaris Prijsvraag - Matthijs Haak


Bestuur 116  ('09-'10)

Voorzitter - Simon Tiemersma
Secretaris - Nina Verkerk
Commissaris Public Relations - Michael Tjia
Commissaris Onderwijs - Josiena Simonian
Commissaris Onderwijs - Peter Oosterbaan
Commissaris Evenementen - Jimmy Verhoeven


Bestuur 115  ('08-'09)

Voorzitter - Alexandra de Jong
Secretaris - Janneke Rutgers
Penningmeester & Public Relations - Koen Kegel
Commissaris Onderwijs - Yannick Braat
Commissaris Lezing & Debat - Rosemarie Krautheim
Commissaris Excursie - Hens Zoet


Bestuur 114  ('07-'08)

Voorzitter - Eva Dubbelboer
Secretaris - Maaike Lina
Penningmeester & Public Relations - Roderick Trompert
Commissaris Onderwijs Bachelor - Jurgen Beliën
Commissaris Onderwijs Master - Bas Wetzel
Commissaris Paviljoen - Suzanne Vis
Commissaris Evenementen - Bram Harding


Bestuur 113  ('06-'07)

Voorzitter - Sejla Lagumdzija
Secretaris & Public Relations - Timo Cardol
Penningmeester - Pieter Eisma
Commissaris Onderwijs - Anne Geenen
Commissaris Onderwijs - Benjamin Groothuijse
Commissaris Excursies - Bob Bol
Commissaris Evenementen - Jonathan van der Bilt
Commissaris Paviljoen - Anne Meiborg


Bestuur 112  ('05-'06)

Voorzitter - Inge de Boer
Secretaris & Public Relations - Regien Kroeze
Penningmeester - Erik van het Schip
Commissaris Onderwijs Bachelor - Sanne van Manen
Commissaris Onderwijs Master - Joost van Nes
Commissaris Evenementen - Pieter Versteeg

Bestuur 111 ('04-'05)

Voorzitter - Sander Dekker
Secretaris & Public Relations - Maudy Dekkers
Penningmeester - Marten Dashorst
Commissaris Onderwijs Bachelor - Wouter Homs
Commissaris Onderwijs Master - Wouter Oostendorp
Commissaris Debat & Paviljoen - Laura Ubachs
Commissaris Evenementen - Jouke Sieswerda

Bestuur 110 ('03-'04)

Voorzitter - Paul de Vries
Secretaris & Public Relations - Eelko van der Have †
Penningmeester - Luc Vermeijden
Commissaris Onderwijs Bachelor - Sietze Meijer
Commissaris Onderwijs Master - Onno Faber
Commissaris Paviljoen - Edwin Gardner
Commissaris Evenementen - Corine Dikkers

Bestuur 109 ('02-'03)

Voorzitter - Daan Briedé
Secretaris - Kristian van Nobelen
Penningmeester - Tim van der Wegen
Commissaris Onderwijs Bachelor - Bart Lans
Commissaris Onderwijs Master - Roelant ten Kate
Commissaris Publiciteit - Michiel Jansen Klomp
Commissaris Evenementen - Liselotte Tiemensma
Commissaris Lezingen-Paviljoen - Dianta Wilmsen

Bestuur 108 ('01-'02)

Voorzitter - Maarten Veerman
Secretaris - Ilse Karman
Penningmeester - Ralph Dansen
Commissaris Lezingen - Willemien Bosch
Commissaris Onderwijs Bachelor - Joep van der Veen
Commissaris Onderwijs Master - Rutger Assendorp
Commissaris Publiciteit - Tom Bokkers
Commissaris Evenementen - Chris Woltjes

Bestuur 107 ('00-'01)

Voorzitter - Bart Cosijn
Secretaris - Karlijn Toebast
Penningmeester - Marianne van Lochem
Commissaris Publiciteit - Jeroen Hagendoorn
Commissaris Onderwijs I - Caro van Dijk
Commissaris Onderwijs II - Joep Janssen
Commissaris Lezingen - David Mulder
Commissaris Evenementen - Thijs Paardekope

Bestuur 106 ('99-'00)​

Voorzitter - Ad van der Stok
Secretaris & Penningmeester - Marije Talstra
Commissaris Publiciteit - Jorrit Sipkes
Commissaris Onderwijs I - Marcel Barzilay
Commissaris Onderwijs II - Carloes Pollemans
Commissaris Lezingen - Job van Eldijk
Commissaris Activiteiten - Matteo Kuijpers

Bestuur 105 ('98-'99)​

Voorzitter - Jelte Boeijenga
Secretaris & Penningmeester - Pascal Henneberque
Commissaris Onderwijs I - Yvonne Modderman
Commissaris Onderwijs II - Monique Gorisse
Commissaris Lezingen & Excursies - Edou Bonnema
Commissaris Activiteiten - Janneke Spannenburg
Commissaris Publiciteit - Stan Wagter

Bestuur 104 ('97-'98)​

Voorzitter - Marieke van Schaaijk
Secretaris & Penningmeester - Pascal Henneberque
Commissaris Onderwijs I - Ilse Rijnenveld
Commissaris Onderwijs II - Arjenne van Berkum
Commissaris Publiciteit & Sponsoring - Sander Bijker
Commissaris Lezingen & Excursies - Joris van den Hoogen
Commissaris Activiteiten - Elsbeth Blomjous

Bestuur 103  ('96-'97)​

Voorzitter - David Visser
Secretaris & Penningmeester - Nicole Weve
Commissaris Activiteiten - Martina van Ess
Commissaris Onderwijs I - Anneloes Nieuwenhuis
Commissaris Onderwijs II - Doesjka Majdandzic
Commissaris Lezingen & Excursies - Bauke Albada
Commissaris Publiciteit & Sponsoring - Joost Baks

Bestuur 102 ('95-'96)​

Voorzitter - Sjoerd van der Zandt
Secretaris & Penningmeester - Floortje Mariën
Commissaris Publiciteit & Sponsoring - Matthijs van Baarsel
Commissaris Activiteiten - Bart Bulter
Commissaris Onderwijs I - Janneke van Bergen
Commissaris Onderwijs II - Ameike Weijers
Commissaris Lezingen & Excursies - John van de Water

Bestuur 101 ('94-'95)​

Voorzitter - Bart Reuser
Secretaris & Penningmeester - Reno Mol
Commissaris Activiteiten - Meggie Bessemans
Commissaris Excursies - Sann de Koning-van Weert
Commissaris Onderwijs I - Klaske Havik
Commissaris Onderwijs II - Djacco van den Bosch
Commissaris Publiciteit & Sponsoring - Wouter Roelofs

Bestuur 100 ('93-'94)​

Voorzitter - Pelle Polesz
Secretaris & Penningmeester - Maurick Wolf
Commissaris Lezingen - Jacqueline van Latum-Stemerding
Commissaris Excursies - Marie Jeanne Kleemans
Commissaris Activiteiten - Rico Zweers
Commissaris Publiciteit & Sponsoring - Jan Wiepking
Commissaris Onderwijs I - Dirk Olsthoorn
Commissaris Onderwijs II - Annelies van Eenennaam

Bestuur 99 ('92-'93)​

Voorzitter - Martijn Blom
Secretaris & Penningmeester - Martijn Horsman
Commissaris Excursies - Frank van Manen
Commissaris Lezingen - Pepijn van Sandijk
Commissaris Activiteiten - Leontien Vuyk
Commissaris Onderwijs - Daniëlle van der Zwan-de Kleijn
Commissaris Publiciteit & Sponsoring - Ariane van Dijk
Commissaris Onderwijs - Lars Mosman

Bestuur 98 ('91-'92)​

Voorzitter - Mira Huussen
Secretaris & Penningmeester - Lisette Magis
Commissaris Excursies Marieke van Ouwerkerk
Commissaris Activiteiten - Roemer Pierik
Commissaris Lezingen - Penne Hangelbroek
Commissaris Onderwijs - Marc Neelen
Commissaris Tentoonstellingen - Gert-Jan Scholte
Commissaris Publiciteit & Sponsoring - Iskander Noordman

Bestuur 97

Voorzitter - Eppo Vogel
Secretaris - Annet Claassen
Commissaris Onderwijs - Reina Bos
Commissaris Excursies - Toosje Idema
Commissaris Publiciteit - Esteban van Zeijl
Commissaris Lezingen - Paul Kroeze
Rhoda Bruinsel
Dimitri Kruithof

Bestuur 96

Voorzitter - Bart ter Haar
Secretaris - Margot Jansen
Commissaris Publiciteit & B-Nieuws - Jacqueline van Vugt
Commissaris Onderwijs - Ilse Boost
Commissaris Tentoonstellingen - Rob Bollen
Commissaris Lezingen - Jan Dittmar
Commissaris B-Feest - Pieter van den Bosch
Commissaris Excursies - Misjka ten Hove

Bestuur 95

Voorzitter - Dimitri Melchiors
Secretaris - Erik Tetteroo
Commissaris Publiciteit - Enno Stemerding
Commissaris Binnenlandse Excursies - Oesha Thakoerdin
Commissaris B-Nieuws - Jayand Boejharat-Achterberg
Commissaris Tentoonstellingen - Tjeerd Wessel
Commissaris Lezingen - Franz Ziegler
Commissaris Onderwijs - Brigitte Jacobs

Bestuur 94

Voorzitter - Hugo Beschoor Plug
Secretaris - Just Schimmelpenninck
Penningmeester - Leon Teunissen
Commissaris Tentoonstellingen - Sjon van Rossum
Commissaris B-Feest - Paul Toornend
Commissaris Publiciteit - Enno Stemerding
Commissaris Excursies - Liesbeth van Brakel

Bestuur 93

Tom Edixhoven
Erik Meulenbelt
Derk-Jan Onnekes
Mijnsje Sival
Jacob van Rijs
Yvonnen Verzijden
Jan Willem Walraad
Nynke Joustra

Bestuur 92

Commissaris B-Nieuws - Jeanette Veldkamp
Commissaris Lezingen - Laura Weeber
Mark Snitker
Patricia Hessing
Marcel Ludema
Gert-Jan te Velde
Jurrien de Mik
Floor van Ditzhuyzen
Eik Schotte
Stefan Ritzen
Pim van der Ven

Bestuur 91

Voorzitter - Marianne Geers
Commmissaris Public Relations & Lezingen - Liesbeth Janson
Commissaris Public Relations & B-Nieuws - Jan-Richard Kikkert
Rober Winkel
Axel Prins
Vincent Meys
Jan Scholten

Bestuur 90

Voorzitter - Bart Goldhoorn
Voorzitter - Peter Klaassen
Rene Klein Goldewijk
Roemer van Toorn
Adrie Bernhard
Rikk Walstra

Bestuur 89

Ad Koedijk
Egbert Broerse
Leo Snel
Marien Meijering
Willemijn Wilms Floet
Hans Kuypers
Gerrit Faber
Johan de Groot

Bestuur 88

Voorzitter - Henk-Jan van Slooten
Stedelijke Overdracht Architectuur - Richard Groenendaal
Commissaris Lezingen - Peter Loerakker
Commissaris Bookshop - Maurice Nio
Maurits van der Staay
Herman Kossmann
Ton Salman
Victor van Velzen
Chris Zaal
Maarten Boelsma

Bestuur 87

Rens Schulze
Jan Geuskens
van der Heuvel

Bestuur 86

Voorzitter - Luca Reijmer
Karin Theunissen
Antoon Ruigrok
Gertjan Vlot
Aaron Moscoviter
Wim van de JPoll
Ellen de Bruyn
Jeroen Geurst
Karin van Vliet
van Laake

Bestuur 85

Secretaris - Rob van der Bijl
Stedelijke Overdracht Stedenbouw - Rob Boelee
Stedelijke Overdracht Architectuur - Maria Overdevest
Stedelijke Overdracht Architectuur - Dick Bruyne
Stedelijke Overdracht Architectuur- Niek Kruisheer
Commissaris Excursies & Lezingen - Dirk-Jan Postel
Ingrid Kesler

Bestuur 84

Rudy Stroink
Hans Vet
Jan Brouwer
Joris Molenaar
Sjoerd Cusveller
Sjoukje de Jong
Dion Kooijman

Bestuur 83

Stefan Gall
Joop Busquet
Dolf Dobbelaar
Roy Bijhouwer
Peter Bart
Erick van Egeraat
Henk Döll

Bestuur 82

Marc van Leent
Mieke Bosse
Gerrit Leistra
Jaap van de Bout
Loes Verhaart
Wilfried van Winden
Jan Brouwer
Guus Baneke
Ron Jongert

Bestuur 81

Voorzitter - Peter Drijver
Ronald Wildschut
Johan Westra
Maarten de Vletter
Jacob de Bruin
Gerda Scholtens

Bestuur 80

Voorzitter - Han Meyer
Commissaris Onderwijs - Marjati Pratomo
Commissaris Onderwijs - Loek van Lammeren
Commissaris Onderwijs - Paul Heimplätzer
Commissaris Onderwijs - Ernie Tee
Commissaris Integratie - Jeroen van Hennik
Commissaris Café - Frans Kamermans
Jan de Waal

Bestuur 79

Voorzitter - Jan-Roelof Sikkens
Jos Hendriks
Willem van Etten
Eveline Brandes

Bestuur 78

Secretaris - Patrick Tanghe
Penningmeester - Jan de Graaf
Hans Rosinga
Hans Venema
Jos Hendriks

Bestuur 77

Voorzitter - Jan van der Schans
Secretaris - Johannes Niemeijer
Secretaris - Verhoeck
Penningmeester - Ted Schutten

Bestuur 76

Jos Jonkhof
Jenneken Berends
Rob Louet Feisser
Frits Toben
Jan de Heer
Geert Hovens Greve
Chaja Idelovici
Nora van der Wal

Bestuur 75

Voorzitter - Han Michel
Commissaris Communicatie - Paul ter Weel
Commissaris Onderwijs - Frank Linnert
Paul Tames van den Berg
Gerrit van der Noord
Thijs de Jong

Bestuur 74

Voorzitter - Hazewinkel
Voorzitter - Hans Ruijssenaars
Secretaris - Jaap de Jong
Penningmeester - Anneloes Groenwolt - v.d. Berg
Commissaris Excursies - Jan Molema
Commissaris Tentoonstellingen - Gijs Snoek
Commissaris Stieloskafee - Jan Harten

Bestuur 73

Voorzitter - Thijs de Jong
Secretaris - Kees Meinders
Penningmeester - Jan Bernard Vercauteren
Commissaris Excursies - Jan van der Woord
Commissaris Exposities - Liesbeth Poot
Commissaris Styloscafé - Rein Geurtsen

Bestuur 72

Voorzitter - Jaap Schouten
Secretaris - Hein de Haan
Penningmeester - Lucas Windhausen
Thijs Gerretsen
Paul van der Kam
Peter Houtzager

Bestuur 71

Voorzitter - Friso Broeksma
Secretaris - Kees Visser
Penningmeester - Sven de Vries
Brand Stassen
Nico van der Horst
Pieter Bakker

Bestuur 70

Voorzitter - Peter Jonquiere
Secretaris - Friso Broeksma
Penningmeester - Gerke Walinga
Commissaris Excursies - Robbert Jongepier
Fokke de Jong
Frits Straesser

Bestuur 69

Voorzitter - Dirk Frieling
Penningmeester - Arnout Bouman
Peter Jonquiere
Tom Arends
Nan Raap

Bestuur 68

Voorzitter - Henk de Boer
Secretaris - A.A.M. van den Berg
Penningmeester - Jon Kristionsson
Commissaris - Hans van Herwerden
Hans Castelein

Bestuur 67

Voorzitter - Rob Hoevers
Secretaris - Max Risselada
Penningmeester - Anders Daae
Commissaris - Hans van Herwerden
Commissaris - Cor Feiter

Bestuur 66

Voorzitter - Waalco Dingemans
Secretaris - Wim de Hoop
Penningmeester - J. Heemskerk
Commissaris - P.L. van den Heuvel
Commissaris - Patrice Girod

Bestuur 65

Voorzitter - W. van Elden
Secretaris - Louis Vos de Wael
Penningmeester - Frits van Aart
Commissaris - Wiek Rölling
Commissaris - Arend Maaskant

Bestuur 64

Piet Offringa
Frans Ellion
F.J.C. Ruys
Rob Ouendag
Wilfred Saarberg

Bestuur 63

Voorzitter - Ab Trotz
Secretaris - Dina Estella Boas - Vedder
Penningmeester - Jaap Brand
Hans van der Knaap

Bestuur 62

Penningmeester - Teun Swinkels
Gerrit Smienk
Wil de Vries
Fokke van der Scheer

Bestuur 61

Voorzitter - Willem Beekhof
Penningmeester - Joost Cannegieter
V. van Woerden

Bestuur 60

Voorzitter - Ed Kramer
Secretaris - Lidy Verloop - van Utenhove
Penningmeester - Karel van Ooi
Commissaris - Jan Wiegman
Commissaris - Lex Haak

Bestuur 59

A. van Hagen
Rob de Groot
John Habraken
R.E.M. Wolfs

Bestuur 58

Secretaris - Coenraad Temminck Groll
Tjeerd Dijkstra
Jan Raue
Anne-Marie Koppenhagen Mook
H. Kooreman

Bestuur 57

Voorzitter - Peter Pennink
Secretaris - Peter van Nifterik
A.H. Zinsmeister
Herman Senf
Tjakko Hazewinkel
Niels Prak

Bestuur 56

Voorzitter - Henk Hoen
C. Pet
R.W.J. Veersma
A.G.M. Croonen
Koumans
 Kruisheer

Bestuur 55

It de Vlaming
Harry Salm
Chris Knol
Hans Boot
Teun Boot

Bestuur 54

A.W.P. Thunnissen
Dick van Woerkom
A.M. Key
Henk Brouwer
H.E. Niemeijer

Bestuur 53

Voorzitter - Rutger Bleeker
Secretaris - Eddy Boersma
Penningmeester - Us van Thiel
Commissaris - Joost van der Grinten
Commissaris - Marinus Gout